O nas

Bestexpert – Profesjonalni Eksperci Kredytowi


Przede wszystkim mąż i żona oraz rodzice niesamowitych bliźniąt. Obecnie również zawodowy duet Ekspertów Kredytowych. Naszym głównym celem jest pomoc w dobraniu optymalnego rozwiązania finansowego dla Naszych Klientów.

Krok po kroku przeprowadzamy przez procesy kredytowe. Nasze działania opieramy na wieloletnich doświadczeniach zdobytych w branży finansowej. Wiedza, kompetencję oraz zaangażowanie w powierzane nam sprawy są gwarancją Państwa sukcesu.

A mówiąc prościej – wsłuchujemy się w marzenia naszych Klientów i razem opracowujemy plan ich realizacji. Kochamy naszą pracę i kontakt z Klientem. Potrzeby naszych Klientów są dla Nas na pierwszym miejscu.

Ekspert finansowy Małgorzata Kubus

W sektorze bankowym pracuję od ponad 20 lat. Lata doświadczeń udowodniły, że finanse to moja pasja. Kredyty hipoteczne, czy firmowe nie mają przede mną tajemnic.

Godziny spędzone na szukaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowych przełożyły się na ponad 20 mln uruchomionych kredytów hipotecznych w 2021 roku. Dzięki ciężkiej pracy ponad 100 zadowolonych Klientów może cieszyć się ze swojego nowego „m”.

Moje doświadczenie, wiedza merytoryczna i wysoka etyka pracy sprawia, że spotkania ze mną są owocne i każdy czuje się, że trafił we właściwe ręce. Kieruje się zasadą, że nie ma dwóch jednakowych sytuacji i Klientów. Propozycje i rozwiązania dobieram indywidualnie dla każdego konkretnego przypadku – Klienta. Szanuję każdą osobę i traktuję tak, jak sama chciałabym być traktowana.

Poza pracą spełniam się realizując swoje pasję życiowe jak podróże, czy prowadzenie bloga kulinarnego. Od najmłodszych lat uwielbiam również spędzać wolne chwilę z książką.

Ekspert finansowy Marcin Kubus

Kontakt z Klientami to mój „żywioł” – od kiedy pamiętam zawsze pracowałem w sprzedaży. Relację biznesowe opieram na rzetelności, zaufaniu oraz poznaniu potrzeb drugiej strony.

Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych. Moją misją jest wsparcie moich Klientów w całym procesie kredytowym. A głównym celem optymalizacja kosztów finansowych.

Dodatkowo zajmuję się zabezpieczeniem zdrowia, życia i mienia Klientów.

Prywatnie pasjonat podróży, muzyki i gitary. Aby utrzymać ogólną kondycję biegam i pokonuje kolejne kilometry. Pasje dodają mi energii do kolejnych wyzwań zawodowych stawianych przez moich Klientów.