BestExpert Profesjonalni Eksperci Kredytowi

O Nas

BestExpert Profesjonalni Eksperci Kredytowi

Bestexpert – Profesjonalni Eksperci Kredytowi

Przede wszystkim mąż i żona oraz rodzice niesamowitych bliźniąt. Obecnie również zawodowy duet Ekspertów Kredytowych. Naszym głównym celem jest pomoc w dobraniu optymalnego rozwiązania finansowego dla Naszych Klientów.

Krok po kroku przeprowadzamy przez procesy kredytowe. Nasze działania opieramy na wieloletnich doświadczeniach zdobytych w branży finansowej. Wiedza, kompetencję oraz zaangażowanie w powierzane nam sprawy są gwarancją Państwa sukcesu.

A mówiąc prościej – wsłuchujemy się w marzenia naszych Klientów i razem opracowujemy plan ich realizacji. Kochamy naszą pracę i kontakt z Klientem. Potrzeby naszych Klientów są dla Nas na pierwszym miejscu.

Poznaj Nasz zespół

BestExpert Profesjonalni Eksperci Kredytowi

Ekspert finansowy Małgorzata Kubus

W sektorze bankowym pracuję od ponad 20 lat. Lata doświadczeń udowodniły, że finanse to moja pasja. Kredyty hipoteczne, czy firmowe nie mają przede mną tajemnic.

Godziny spędzone na szukaniu najkorzystniejszych rozwiązań finansowych przełożyły się na ponad 20 mln uruchomionych kredytów hipotecznych w 2021 roku. Dzięki ciężkiej pracy ponad 100 zadowolonych Klientów może cieszyć się ze swojego nowego „m”.

Moje doświadczenie, wiedza merytoryczna i wysoka etyka pracy sprawia, że spotkania ze mną są owocne i każdy czuje się, że trafił we właściwe ręce. Kieruje się zasadą, że nie ma dwóch jednakowych sytuacji i Klientów. Propozycje i rozwiązania dobieram indywidualnie dla każdego konkretnego przypadku – Klienta. Szanuję każdą osobę i traktuję tak, jak sama chciałabym być traktowana.

Poza pracą spełniam się realizując swoje pasję życiowe jak podróże, czy prowadzenie bloga kulinarnego. Od najmłodszych lat uwielbiam również spędzać wolne chwilę z książką.

BestExpert Profesjonalni Eksperci Kredytowi

Ekspert finansowy Marcin Kubus

Kontakt z Klientami to mój „żywioł” – od kiedy pamiętam zawsze pracowałem w sprzedaży. Relację biznesowe opieram na rzetelności, zaufaniu oraz poznaniu potrzeb drugiej strony.

Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie kredytów hipotecznych i gotówkowych. Moją misją jest wsparcie moich Klientów w całym procesie kredytowym. A głównym celem optymalizacja kosztów finansowych.

Dodatkowo zajmuję się zabezpieczeniem zdrowia, życia i mienia Klientów.
Prywatnie pasjonat podróży, muzyki i gitary. Aby utrzymać ogólną kondycję biegam i pokonuje kolejne kilometry. Pasje dodają mi energii do kolejnych wyzwań zawodowych stawianych przez moich Klientów.

Opinia zadowolonych klientów

Jesteśmy Ekspertami Finansowymi z wieloletnim doświadczeniem.
Zapewniamy profesjonalną pomoc w zakresie produktów finansowych oraz ubezpieczeniowych.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i odpowiedzialnie. Najważniejsze są dla Nas relację z naszymi Klientami i Partnerami biznesowymi.
Zaufało Nam już wielu Klientów, których wspieraliśmy na każdym etapie procesu kredytowego.
Poniżej opnie zadowolonych Klientów.

Iwona Gerwatowska
Iwona Gerwatowska
2024-02-01
Decyzja o skorzystaniu ze wsparcia Pana Marcina podczas procesu pozyskiwana kredytu hipotecznego to strzał w dziesiątkę. Pan Marcin przeprowadził nas przez cały proces krok po kroku. Na każdym etapie służył radą, doświadczeniem, cennymi wskazówkami, czasem - przeprowadził nas przez cały proces z sukcesem. Polecamy każdemu, komu tematy bankowe i około kredytowe spędzają sen z powiek. Dzięki Panu Marcinowi będziecie spać spokojnie :)
Piotr G.
Piotr G.
2024-01-15
Gorąco polecam współpracę z Panią Małgorzatą! Bez dwóch zdań, jest bardzo kompetentnym i godnym zaufania doradcą finansowym, ukierunkowanym na klienta i znalezienie najlepszego rozwiązania. Lepiej nie mogliśmy trafić, dziękujemy! :)
Katarzyna Wawrzynkiewicz
Katarzyna Wawrzynkiewicz
2024-01-11
Chciałabym wszystkim polecić panią Małgorzatę jako doradczynię finansową :) Wspaniale o nas dbała i przeprowadziła przez szalenie skomplikowany i długi proces kredytowy, który trwał prawie 8 miesięcy.
Patryk Baczewski
Patryk Baczewski
2024-01-10
Decyzja o podjęciu współpracy z BestExpert w sprawie kredytu hipotecznego to niewątpliwie strzał w dziesiątkę. Mieliśmy przyjemność współpracować z p. Małgorzatą Kubus. Nieskończone pokłady cierpliwości oraz ogromna wiedza wyłożona w sposób zrozumiały i przejrzysty dla przeciętnego zjadacza chleba to zaledwie jedna z wielu zalet. Jeżeli, w przyszłości, będziemy potrzebowali kolejnego kredytu hipotecznego, z pewnością tutaj wrócimy.
Daniel W.
Daniel W.
2023-12-29
Serdecznie polecam panią Małgorzatę Kubus, która przeprowadziła nas przez cały proces ubiegania się kredyt. Dzięki niej cały proces przebiegł gładko, sprawnie i szybko. Pani Małgorzata była z nami na każdym kroku, zawsze gotowa odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości. Jej wiedza i podejście do klienta są na najwyższym poziomie. Dzięki niej wszystkie formalności wydawały się o wiele prostsze i mniej stresujące. Polecam Bardzo :D
Piotr Skorupa
Piotr Skorupa
2023-11-27
Super profesjonaliści, bardzo miła obsługa i łatwy kontakt. Serdecznie polecam!!!
Marcin Dzięcielewski
Marcin Dzięcielewski
2023-10-10
Nie ma co się oszukiwać, jeżeli ktoś szuka pomocy w otrzymaniu kredytu i przy tym liczy na pełną pomoc i objaśnianie wszelkich niuansów z tym związanych to pani Małgorzata jest idealnym wyborem. Dzięki niej cały ten proces to była czysta przyjemność. W tym wypadku nie pozostaje nic innego jak gorąco polecić.
Bartek
Bartek
2023-10-03
Współpraca z Panią Malgorzatą to czysta przyjemność. Przy pomocy biura udało mi się załatwić kredyt hipoteczny co bardzo zaoszczędziło mi czas. Bardzo dobry kontakt, wszystko jasno i przejrzyście przedstawione. Polecam
You Piter
You Piter
2023-09-07
Świetny kontakt i pomoc w całym procesie starania się o kredyt, jestem bardzo zadowolony i polecam.
Małgorzata Małek
Małgorzata Małek
2023-09-06
Pan Marcin to wspaniały człowiek, z ludzkim i serdecznym podejściem do klienta, bardzo pomocny, kompetentny, zaangażowany, właściwie zawsze dostępny pod telefonem :) choć zaciąganie kredytu to nie jest sprawa łatwa i przyjemna, to dzięki Panu Marcinowi czuliśmy się bezpiecznie. Szczerze polecam.

Skontaktuj się z Nami

Zadzwoń pod numer +48 600 603 108 / +48 502 146 006 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.